Witamy serdecznie

Wrocławskie Bagażówki - Firma składająca się z kilku doświadczonych ekip  przeprowadzkowych we Wrocławiu i okolicy. Nasze Ekipy i Auta rożnej wielkości  rozmieszczone są w prawie wszystkich dzielnicach miasta.   A naszą najlepszą reklamą są .... Zadowoleni Klienci

Prosimy Państwa o opinię lub komentarz o naszej usłudze -

 przejdź tu >

 

  ... lub wpisz na stronie -poniżej...

     

Opinie, komentarze (122)

Mirek napisał/a...
Jak prosiłem od razu to nic nie mieli to ja mam jeszcze szukać. Ich obowiązkiem jest zadbać o klienta. A skoro mieli by przesłać to powinni o dane poprosić. Czyli klient ma dbać o firmę. Smieszni jesteście !!!
Asia napisał/a...
najlepiej zrobić z ludzi robokopów pan piotr przed wykonaniem uslugi w bardzo spokojnie i szczegułowo wyjaśnil zasady pracy jego załogi i zwrucil mi uwagę delikatnie na przepisy bhp a dla tego ze miałam sporo kartonów ponad trzydzieści kilo a musieli je nosić na trzecie pietro nie było problemu się dogadać wystarczy rozmawiać a nie pajacować to są tylko ludzie (kochaj blizniego swego jak siebie samego) katolicy! róbcie swoje panowie i nie przejmujcie sie idiotami ja jeszcze Read More
Anna napisał/a...
Cwaniakom inkasującym 500 zł bez wystawienia rachunku za 2 godz.45 min.pracy 2 ludzi,bez udziału \\\"kontuzjowanego\\\"kierowcy-dziękujemy (Bielany,Warszawa).
Dyspozytor napisał/a...
Cena usługi zależy również od warunków pracy, np wniesienie na wysokie piętra bez windy.
Szef zespołu Zawsze wystawia rachunek po wykonaniu pracy.
Asia napisał/a...
W zeszłym tygodniu korzystałam z usług bagażówki jestem zaskoczona profesjonalizmem kulturą obsługi w warszawie jest to coraz rzadziej spotykane bardzo dziękuje panu Piotrowi nr. 71 i jego ekipie i wszystkim polecam bagażówkę.

Dodaj komentarz

* Pole wymagane
 
 
Powered by Commentics