Porady

Wrocław Terminy:

Samochód z kierowcą podstawiamy w 20-30 minut do zamówienia. (w obrębie administracyjnym miasta) Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową - 30-60 minut (w godzinach pracy centrali), Regularną przeprowadzkę z ekipą najsensowniej zamówić przynajmniej 1-dzień wcześniej.

Dzień wcześniej można umówić się na przeprowadzkę o dowolnej godzinie. Jedynie na przełomie miesiąca (30-2 każdego miesiąca) przeprowadzką należy zamówić z 2-3-dniowym wyprzedzeniem.

Przeprowadzki standardowe:

Podjeżdżamy odpowiedniej wielkości Autem z ustaloną ekipą Pracowników potrzebną do przeniesienia i wniesienia Państwa mienia. Państwo sami przygotowują i pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Nasi Ludzie  wnoszą i wynoszą zabezpieczają meble, sprzęty i pakunki i ustawiają w miejscu docelowym .

Przeprowadzka kompleksowa:

Dowozimy kartony, pojemniki i worki - ustaloną ilość- i pakujemy do nich Państwa dobytek. Rozkładamy, demontujemy sprzęty, większe meble, lampy. (na życzenie wykonujemy ich montaż w docelowym miejscu). Zabezpieczamy meble i sprzęty, przenosimy je w nowe miejsce. Ustawiamy  na wskazanych miejscach. Państwo decydują czy - rozpakowujemy Państwa rzeczy na miejscu.

Przeprowadzka minimum - ekonomiczna:

Podstawiamy tylko odpowiedni samochód z kierowcą. Układa on i zabezpiecza sprzęty w wozie. Państwo zajmujecie się załadunkiem, rozładunkiem i wniesieniem. Kierowca oczywiście służy pomocą i radą w trudniejszych sytuacjach i  przy cięższych sprzętach.

 

Przeprowadzki Wrocław cennik:

Na naszej podstronie : CENA - OBLICZ samodzielnie można cenę usługi.

Należy określić 4 - parametry:

1. Wielkość wozu

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia mienia i sprzętów

3. Liczba Km trasy przewozu (km tylko z ładunkiem

4. Czas postoju wozu (załadunek-rozładunek) Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów

Szacowany Koszt usługi jest kosztem przybliżonym a cena ostateczna będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi

Przewóz ładunków nietypowych: Sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny

Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich możliwych  przewidywanych trudnościach, utrudnieniach i np z dojazdem

Usługę transportu przedmiotów nietypowych, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

Utylizacja mienia 

Przeprowadzka jest najlepszym momentem na pozbycie się niepotrzebnych, starych i zużytych sprzętów AGD czy mebli. Takie sprzęty wywozimy do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

Ubezpieczenie mienia

Szef ekipy, zazwyczaj kierowca, posiada ważne ubezpieczenie OC Przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone ekipie mienie.

Zamówienie:

Prosimy składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8-19 i w soboty od 9-16

(w niedziele centrala nie pracuje) Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w powyższych godzinach.

Należy pamiętać że nasz cennik w niedziele i święta jest o 30% wyższy

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług